irpin.at.ua
Чт, 28.03.2024, 12:57
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Новини » Новини України та світу » Последнее обращение перед выборами
Последнее обращение перед выборами
ГлобляДата: Пт, 24.10.2014, 22:56 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Офлайн
Неділя буде визначним днем, який змінить країну, я впевнений в нашій з Вами перемозі, перемозі нових людей, справжніх патріотів України,  які пройшли Майдан та на справах довели своє бажання та вміння - змінити та зломити корумповану систему влади.
 
Я, як один із лідерів даних перегонів, попереджую, що я разом з моїми побратимами не дам сфальсифікувати вибори в 95 виборчому округу, з самого ранку Самооборона в Київській області візьме під охорону окружну Виборчу комісію в місті Ірпінь, екіпажі загонів Самооборони в Київській області будуть патрулювати виборчі дільниці та оперативно реагувати на порушення та провокації. Я розумію, що ставки великі, але ми не дамо вкрасти голоси нашої громади.  
 
Шановний Виборець, шановна громади, шановні друзі:
 
Я іду в народні депутати для того, щоб змінити відношення влади до людини. Я іду, щоб змінити саму систему влади!
 
На цих парламентських виборах вас знову спробують купити, хто грошима, хто гречкою, хто обіцянкою щось побудувати.
 
Люди, громадяни, виборці! Пам’ятайте,  на кожному кілограмі гречки і купюрі, яку ви візьмете від так званих кандидатів - кров наших побратимів, ваших синів, чоловіків, друзів,  які загинули (на Майдані та на сході України) за незалежність, нашу з вами честь, гідність, справедливість, ВОЛЮ.
 
Пам’ятайте, думайте, робіть свідомий вибір!
 
ЛЮДИНА ВОЛІ – ДАВИДЮК ВОЛОДИМИР!
 
СЛАВА УКРАЇНІ!
 
sullivangail19Дата: Пн, 29.01.2024, 18:38 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Офлайн
Очень интересная тема, что даже удивлен найти такое на обычном форуме, думаю стоит полазить по веткам еще. Немного убью времени, но ничего...
 
Форум » Новини » Новини України та світу » Последнее обращение перед выборами
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024