irpin.at.ua
Пт, 19.04.2024, 11:31
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Новини » Новини України та світу » Давидюк выступает за Волю
Давидюк выступает за Волю
ГлобляДата: Ср, 15.10.2014, 09:08 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Офлайн
Давидюк, стремящийся в нардепы, выступает за Волю.

"Червень. Створення ПП «Воля», презентація програми партії.
Володимир Давидюк й усі громадські організації Самооборони Київської області беруть участь у зборах та підтримують створення нової чистої партії Воля".

Вы знаете, чем выбирать ту же Бебешко, или мэра Федорука (он кстати, вовсю пользуется ресурсом) так лучше уж Вольного поддержать.



Додано (15.10.2014, 09:08)
---------------------------------------------
Давидюк честно во всем сознался

"13 жовтня, я відвідав смт. Коцюбинське, де провів зустріч з колективом школи №18 та Коцюбинського гуманітарного ліцею. На зустрічах обговорювались питання про ситуацію на сході країни, про складне становище у бюджетній сфері.

Я звернувся до всіх: Я не буду Вам брехати, що коли я стану депутатом, то зразу в районі з’являться нові садочки, школи, мости і т.п., адже в країни грошей в бюджеті не має. На цьому питанні, виникла дискусія, хтось осудив, хтось підтримав, але мені запам’яталось іронічне висловлювання однієї людини, вона каже: Вчора була зустріч з іншим кандидатом у депутати біля озера, так на питання чи будуть нові садочки, школи, дороги, він відповів: Потрібен новий садок – буде, нова школа – буде, нова – дорога буде, риба в озері – буде…
Тому, шановна громада, думайте".

Дело в том, что обычно политики врут о бюджете. Мол, найдем, разыщем средства. Потом они, когда их изберут, говорят: ну, не получилось. Такая практика существует во всем мире. И только Давидюк честно признался в этом. Делайте выводы.

Прикрепления: 9452374.jpg (98.2 Kb) · 8450934.jpg (57.3 Kb)


Сообщение отредактировал Глобля - Ср, 15.10.2014, 09:12
 
Форум » Новини » Новини України та світу » Давидюк выступает за Волю
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024