irpin.at.ua
Сб, 17.04.2021, 04:41
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Categories
Бізнес [13]
новини бізнесу
Економіка [51]
Новини економіки
Спорт [30]
Новини спорту
Політика [84]
Новини політичного життя
Новини Приірпіння [119]
Цікаво!!! [57]
Досьє Ірпінчан [14]
Досьє Українців [6]
Досьє [7]
Нерухомість [6]
Освіта [4]
Культура [18]
Тут все, що стосуєтья подій в світі культури, причому не тільки Ірпеня, а в Ойкумені

Mini chat
100

Counter

ОВЕН (21 березня - 20 квітня) 
2009 рік для Овна - перехідний період, продовження великої подорожі в майбутнє, що розпочався в 2008 році. Рік обіцяє бути вдаліше попередніх кількох років, однак на легке і безпроблемне досягнення цілей краще не сподіватися: терпіння, помірність, дисципліна та наполегливу працю - ось кращі союзники Овна в цьому році. Ділові поїздки за кордон, а також відносини з іноземними партнерами складатимуться вдало. У цьому році Овнам варто задуматися над підвищенням свого професійного рівня. Осінь - прекрасний час підвищити кваліфікацію або зайнятися одержанням чергового (або першого, у кого як) вищої освіти. 
Рік почнеться з планування майбутньої діяльності й інвентаризації матеріальних та інтелектуальних цінностей. У період з січня по травень Овнам вдасться відновити старі зв'язки і зав'язати нові корисні ділові знайомства. Протягом року в справах не варто йти на ризик і вплутуватися у фінансові авантюри, якими б привабливими і вигідними вони не здавалися. Саме вдалий час - з 15 травня по 25 червня, коли Марс буде перебувати у вашому знакові і дозволить вийти на якісно новий кар'єрний рівень. Але це не момент зльоту, - таке зростання можливе тільки завдяки великим зусиллям, концентрації всіх ваших зусиль і талантів, наполегливої праці і виверенним кроків. У фінансовому відношенні сприятливий час - перша половина року, особливо квітень і травень; обережність слід дотримуватися в листопаді і в кінці грудня. 
Всі найсприятливіші предзнаменованія цього року для Овнов припадають на сферу особистих відносин - тут все просто і ясно. Приплив сил і вдалий збіг обставин додасть Овнам рішучості, і навіть сама безнадійна романтична ситуація виявиться у результаті виграшною і все устроітся самим найкращим чином. Неловкій момент може виникнути в другій половині липня - ймовірно, що минуле нагадає про себе. Початок березня і весь червень для Овнов - найкращий час для пошуків нової любові та налагодження відносин з родичами. 
ТЕЛЕЦЬ (21 квітня - 20 травня) 
Тельци в 2009 році будуть займатися, в основному, будинком, сім'єю, відносинами з родичами. Доведеться відновлювати відносини, мирити поссорівшіхся; ймовірно деякий відчуження в сім'ї, особливо в середині літа, напружені відносини з батьками. У будинку вероятни перестановки, ремонт; обставини змушуватимуть багато чого робити власноруч. Разом з цим розташування планет обіцяє Тельцам отримання спадщини, приданого або прибутків від ризикованих підприємств. 
У першу половину року на Тельцов звалюється така кількість справ і обов'язків, що вони можуть впасти в стан зневіри. Ось цього Тельцам допускати не потрібно ні в якому разі - краще сили витратити на приведення свого особистого простору в порядок і продумати список справ, які необхідно виконати в першу чергу. При Неухильне дотримання цих умов Сатурн буде прихильною до Тельцам і надасть їм дві чудові можливості істотно поправити свої справи - з одного боку, вирішити питання з наследством, а з іншого - непогано заробити на операціях з нерухомістю. Лютий - саме підходяще час для розвитку кар'єри: буквально за кілька днів Тельцам вдасться просунутися як за місяці наполегливої праці. Сприятливий час у фінансовому відношенні - березень і квітень. Обережність слід дотримуватися в червні. 
У квітні та листопаді покровітельніца-Венера принесе Тельцам удачу в коханні і щасливий випадок, який, якщо їм правильно розпорядиться, змінить особисте життя в кращу сторону. В кінці липня - на початку серпня можливий вигідний шлюб, а в грудні Тельцам категорично не рекомендується вплутуватися в таємний роман - все швидко і невдало для Тельцов розкриється й обернеться втратою грошей і подмоченной репутацією. 
Перед самим Новим Роком Юпітер увійде в дружній Тельцам знак Козерога і відкриє нову сторінку життя для Тельцов. Зверніть увагу на цей період - обставини життя складатимуться найкращим для вас спосіб. 
БЛИЗНЮКИ (21 травня - 21 червня) 
2009 рік декілька обмежить звичайну активність Близнецов і запам'ятається представникам цього веселого, яскравого знака як період усамітнення, поглиблення в себе, грунтовної, навіть медітатівной стриманості. Мінімум контактів, тільки ділові і за крайньої необхідності. Поїздки вимушені і не завжди вдалі. Однак Блізнецам все це навіть сподобається, вони розцінять такий стан речей не як винужденное ув'язненні, а як можливість спокійно обдумати свої ідеї, привести в порядок справи, розібратися з власними почуттями. 
Незважаючи на видимі перешкоди з боку з'ясовують свої відносини Сатурна і Нептуна, кар'єра Близнецов буде складатися вдало - нехай не буде фееріческого успіху, стійке кар'єрне зростання Блізнецам забезпечений. Найбільш вдалий період для пристрою справ - квітень і травень; тоді ж з'явиться можливість непогано заробити й зав'язати вигідні контакти. Дотримуватися особливу обережність необхідно в кінці серпня, коли Марс буде протистояти Юпітеру - Можливі проблеми, як в бізнесі, так і в особистому житті. Пильну увагу варто звернути на власну поведінку - Близнюки можуть стати агресивними, конфліктними, схильними до потасовкам, бійка, сварка. 
У серпні і першій половині вересня сфера інтересів Близнецов перенесется у власний будинок. З'являться невідкладні справи і необхідність придбань для дому та сім'ї. Можливі перестановки або невеликі зміни в домі. Не варто на цьому періоді присвячувати сторонніх людей у свої сімейні справи - можуть піти неприємні для вас плітки. 
Приватне життя Близнецов в цьому році буде складатися набагато більш вдало, ніж у 2006-му, 2007-му та 2008 році, коли сектор, що відповідає за особисті стосунки, був зайнятий конфліктними і не мають в своєму розпорядженні до романтики планетами. В 2009 році ситуація починає поступово змінюватися на краще, однак не варто забувати, що не все гладко, і старі проблеми можуть дати про себе знати. Найбільш вдалий час для кохання - кінець 2009 і початок 2010 року, коли Близнюки знову повірять у прекрасну казку зі своєю участю в ролі романтичного героя. Вся Латвия в твоем мобильном телефоне
Набери в браузере своего телефона www.pribalt.mobi и будь в курсе последних новостей и событий, смотри афишу и прогноз погоды на сегодня, завтра, неделю и месяц, следи за курсом лата.

РАК (22 червня - 22 липня) 
У 2009 році Раки зацікавляться домашньою бухгалтерією і почнуть вести облік парафій і витрат, проявляти обережність, планувати витрати. З'являється тенденція підходити до грошей і придбань розумно. Навіть самі щедрі в цей період. Завдяки цьому будуть купуватися потрібні речі, відкладатися кошти на чорний день. Розумні вкладення коштів принесуть непогані відсотки. Раків також почне цікавити популярна медицина - багато хто сядуть на дієту, почнуть освоювати методики очищення організму, похудеют. Також Раков чекає одужання від затянувшейся хвороби, розпочатої ще в кінці 2008 року. Від своїх рідних Раки вимагатимуть дисципліни і розважливих - ось тут можливі сварки і суперечки. 
На роботі все благополучно. Добрий Юпітер надасть Ракам нові можливості кар'єрного росту. Раків чекають хороші зміни, підвищення окладу, переклад на більш високу посаду або вдалий і вигідний перехід на іншу роботу. Першу половину січня 2009 року, коли все ще будуть відпочивати, Раки почнуть готувати грунт для швидкого кар'єрного зльоту і шалено устанут чекати, коли нарешті-то в травні ці зусилля почнуть приносити соковиті та солодкі плоди у вигляді грошових премій, істотного прибутку і задоволення професійного самолюбія . Справжня удача чекає Раків в період з початку жовтня і до кінця року - тут Раки зберуть такий урожай, що на початку 2010 року почнуть серйозно обдумувати можливість придбання недоступних досі матеріальних цінностей. 
В особистих відносинах у Раків - тиша й гладь, ніяких подій. Романтичне знайомство на самому початку 2009 року, на яке Раки будуть покладати великі надії, закінчиться нічим, що змусить Раків довго скаржиться, пенять на долю і відчувати себе нещасними аж до початку жовтня, коли Марс і Венера знову звернуть свою благосклонное увагу на Раків і подарують їм два тижні романтичного відпочинку. 
ЛЕВ (23 липня - 23 серпня) 
Непріветлівий Сатурн ще не залишив Львів у спокої, однак щасливі зміни вже не за горами, і їх свіжий вітер вносить помітне пожвавлення у всі сфери життя прекрасних Львів. У 2009 році вплив Сатурна пом'якшується присутністю Юпітера в дружньому знакові Стрільця - з'являються великі можливості проявити себе, зіграти в будь-якій ситуації значну роль. Трійка Діалог Україна варто випробувати долю - вірогідний виграш в лотерею, рулетку. Захочеться змінити свій образ. 
У січні-лютому Левів слід бути особливо обережними - з'явиться спокуса укласти таємні або протівозаконние контракти, які в підсумку закінчаться обманом і безчестя для Львів. Травень, навпаки, - вдалий місяць. Можуть з'явитися нові хороші друзі або відбудеться оновлення кола друзів. Вдалий час для обміну досвідом, ідеями, планами. З друзями складаються хороші приязні відносини. Однак не варто допускати своїх друзів до бізнесу - серйозні, перспективні плани можуть зруйнуватися з-за безпечність друзів або їх предосудітельних контактів, розголосу. Два тижні на початку серпня нададуть Левів шанс вирішити свої майнові проблеми. І, коли на початку вересня Сатурн покине знак Лева, можна буде нарешті-то зітхнути на повні груди. У вересні Львів очікує істотне кар'єрне зростання, збільшення до зарплати. Швидко і безпроблемно разрешатся питання спадщини, заповітів, податків, страховки. Жовтень - час відпочинку, справді заслуженого. Можна вирушити в подорож, однак Леви, швидше за все, віддадуть перевагу тихий, спокійний відпочинок вдома або в найближчому пансіонаті. У цей час непогано буде заодно і здоров'я поправити. 
На особистому фронті Левів судилося блістать серед захоплених шанувальників. У другій половині року, з благословення Юпітера і Венери до багатьом Левів прийде велике кохання, може виникнути кохання з людиною набагато старше за віком і / або авторитетним, значним, відомим. 
ДІВА (24 серпня - 22 вересня) 
Свідомість високого боргу та самопожертвування можуть змусити Деву взяти на себе важкі, але малооплачіваемие обов'язки, а також зіткнутися з нечесними і двулічіем товаришів по службі або невдячних клієнтів. Тим не менш, 2009 рік обіцяє бути різнобічно вдалим. Юпітер в сприятливій для Дев позиції дасть можливість змінити умови життя на краще. Можливий переїзд, отримання квартири, купівля будинку або дачного ділянки, нової меблів і усіляких предметів комфорту, ремонт квартири. 
Самими успішними для Дев будуть лютий-березень-квітень. У ці місяці Діви отримають можливість змінити сферу професійної діяльності на більш цікаву, потрібну їм і вигідну. Якщо наявна робота влаштовує, можливий кар'єрний зріст, швидкий і істотний. Проте благополуччя прийде ціною таких неймовірних зусиль, що особливої радості Діви не викликають, тільки лише моральне задоволення, неймовірно втому і розуміння, що гра все ж таки варто свічок! У листопаді вероятни вдалі закордонні поїздки, укладання вигідних контрактів з іноземними партнерами. У червні та вересні слід дотримуватися обережності, особливо при поводженні з чужими грошима. Також варто подбати про охорону майна - велика ймовірність крадіжок, пограбувань. В цей же час не варто купувати предмети розкоші, в тому числі дорогі ювелірні прикраси - пізніше представітся можливість купити бажані речі за більш гуманної ціною. 
У сфері особистих відносин сімейних Дев очікують складності. Завантаженість роботою приведе до серйозних розбіжностей у сім'ї - скільки б Діви не доводили домашнім, що трудяться виключно заради їх блага, доводи не будуть почуті. Не виключені труднощі, що стосуються освіти та виховання дітей. А у самотніх Дев протягом усього року виникатимуть вдалі моменти для романтичного знайомства, які в жовтні-листопаді можуть увінчатись укладенням щасливого шлюбу. Вся Латвия в твоем мобильном телефоне
Набери в браузере своего телефона www.pribalt.mobi и будь в курсе последних новостей и событий, смотри афишу и прогноз погоды на сегодня, завтра, неделю и месяц, следи за курсом лата.

ТЕРЕЗИ (23 вересня - 23 жовтня) 
2009 рік зажадає від Ваг привести в порядок всі плани і проекти. Все має бути ретельно продумано і розкладіть по поличках. Сатурн навіть у найбільш негативних положеннях зазвичай добрий до Весам, і зараз він дає їм шанс корекції своєї долі. Можуть з'явитися серйозні, ділові зв'язки з особами старшого віку або солідні, надійні друзі. У цьому році Ваги будуть багато їздити і багато знайомиться з різними людьми. Залишиться лише підключити свою інтуїцію, щоб не стати жертвою шахраїв. 
На роботі у Ваг - повний порядок! Попередній 2008 рік Терези були змушені ретельно працювати над тим, не бачивши, в общем-то, ні найменших результатів своєї діяльності, і ось тепер прийшов час збирати урожай. У професії Терези виявлять винахідливість, виступлять з дотепними раціоналізаторські пропозиції. Можуть зав'язати дружні відносини з начальством або співробітниками. У грудні 2008 року Терези непогано попрацювали, так що січень 2009 року - повністю в їх розпорядженні. У цей час добре відправиться відпочивати туди, де клімат той же, що і вдома: різка зміна часових поясів негативно позначиться на самопочуття представників цього знака. Найкращий час для розвитку бізнесу - березень і квітень. В кінці серпня Терези істотно поправлять своє матеріальне становище, в той час як листопад - украй несприятливий час для бізнесу. 
У романтичних справах Терези рідко виявляються яка страждає стороною, зазвичай їм щастить. І 2009 рік не буде винятком, тільки не варто поспішати з узаконіваніем відносин. На початку червня у відносинах Ваги будуть придушувати партнера, командувати. На цьому періоді вероятни сварки з подальшим примирення. Як скоро воно наступить - залежить тільки від самих Ваг. В особистих відносинах найкращі періоди - лютий-березень і листопад, коли господиня Ваг Венера займе вигідне для Ваг положення. 
СКОРПІОН (24 жовтня - 22 листопада) 
У 2009 році Скорпіони будуть зайняті заробляння грошей. З'являться додаткові матеріальні блага, гроші, безліч способів їх заробити. Максимальні прибутки очікуються в період з лютого по листопад. Проте Сатурн явно не прихильною до Скорпіонам-комерсанта, тому прибутку будуть чергуватися з втратами, причому, чим вагомішим прибуток, тим кращий втрати. Трохи краще йдуть справи у Скорпіонов творчих професій - письменникам, художникам, музикантам - їм Сатурн обіцяє бурхливий успіх у середині року. Не варто відмовлятися від спілкування з родичами - кто-то из них може надати Скорпіонам значну допомогу, особливо на початку і в кінці року. Краще, якщо Скорпіони протягом року будуть уникати спілкування з віщунів, народними цілителя, магамі і сектами. 
У кар'єрі протягом усього 2009 року спостерігається повільний, але вірний спад. Багато часу забере необхідність отримання додаткової освіти, службові відрядження. З'являється багато дрібних рутинних справ. Травень-червень - єдиний сприятливий у році період у кар'єрі. У цей час вдасться укласти якусь угоду, яка дасть відмінний результат уже на початку 2010 року. Восени необхідно дотримуватися обережності при поводженні з грошима, а також стежити за своїми обіцянками. Грудень принесе багато справ, пов'язаних з ідеологією, релігією, чужими культурами, іноземними мовами. З'являються активні контакти з людьми за кордоном. 
Компенсація для Скорпіонов за труднощі в справах - справжнє свято в особистому житті! Весна і літо будуть наповнені яскравими враженнями - безліч нових романтичних знайомств; під заступництвом Венери і Меркурія завязиваются легені, необременітельние відносини - це те, що необхідно стомленим справами холостим Скорпіонам. Сімейні ж представники цього знака будуть насолоджуватися затишком домашнього вогнища. 
СТРІЛЕЦЬ (23 листопада - 21 грудня) 
Стрільців чекає чудовий рік! Що їм підступи конфліктуючих планет - Сатурна і Нептуна, коли увесь рік у їх знакові хозяйнічает Юпітер. 2009 рік - прекрасний час для самоосвіти в будь-якій області. Стрільці будуть схильні до глибокого вивчення матеріалу; серйозно зацікавляться філософією, релігією. Можливі спалахи ясновидіння - Стрільці можуть почати бачити корінь всіх ситуацій. Не варто тільки відправлятися в закордонні подорожі і далекі поїздки - не виключені труднощі, плутанина в документах, розбіжності з місцевою владою. У другій половині року Стрільцям також необхідно уникати спілкування з екстрасенсів, магамі, віщунів. 
Кар'єра Стрільців буде просуватися вперед семимильними кроками - розташування планет забезпечить величезний енергетичний сплеск. Стрільці відчують себе впевненими у своїх неймовірних здібностях; з'явиться невгамовна жага діяльності. Кінець серпня - початок вересня - особливо сприятливий час для кар'єрного росту. У цей період буде вдавалося буквально все. Імовірний навіть переїзд в інше місто з хорошими діловими перспективами. Два тижні в середині жовтня - єдиний період у році, коли ділова удача може змінити Стрільцям. У цей період будуть зриватися важливі угоди, переговори. По необачності можливо втратити велику суму грошей. 
В особистому житті теж все, в общем-то, благополучно, але не так вже й безхмарно. У період з серпня по грудень Стрільцям слід дотримуватися обережності, завязивая нові романтичні відносини - ці зв'язки можуть надати негативний вплив на майбутнє. В кінці літа, з вини конфлікту Марса і Юпітера вероятни сварки, суперечки. Давні стосунки переживають далеко не кращі часи; Стрільці можуть раптово виявити, що любов пройшла, а попереду - невідомість. Не варто робити поспішних висновків - до листопада все ньому, а у Стрільців почнеться новий етап відносин з їх улюбленими. Вся Латвия в твоем мобильном телефоне
Набери в браузере своего телефона www.pribalt.mobi и будь в курсе последних новостей и событий, смотри афишу и прогноз погоды на сегодня, завтра, неделю и месяц, следи за курсом лата.

КОЗЕРІГ (22 грудня - 20 січня) 
Другий рік поспіль Козерогі повною мірою відчувають на собі вплив небесних опонентів - покровітельствующего ім Сатурна і Нептуна - планети ілюзій. Частина цілей, поставлених вами ще в кінці 2007 року, ви вже досягли в тій чи іншій мірі. Залишилося підвести матеріальну базу під проекти, задуманние восени 2008 року. В 2009 році Козерогов чекає нова робота і посилені пошуки нових джерел доходу. Нептун підштовхує Козерогов до непотрібним надмірним витрат - не варто піддаватися його впливу! Розумна економія і чітке планування - ось запорука успіху Козерогов в цьому році. Козеріг повинні бути особливо обережні цього року з чутками і чужими таємницями - ви можете стати як жертвами, так і невольнимі розповсюджувачами пліток. 
Перші два-три місяці року Козерогі буду працювати в ритмі, заданому минулим роком, а з березня-квітня стане ясно, що існуюча модель ділових відносин застаріла, і настав час щось змінювати. У червні це стане настільки очевидно, що Козерогі, відклавши на невизначений термін відпустку і домашні справи, займуться перебудовою своєї кар'єри, і так успішно, що вже в кінці вересня - на початку жовтня перейдуть на якісно новий кар'єрний рівень. Сприятливі в діловому відношенні періоди - січень і серпень. Обережність слід дотримуватися в червні. Навесні і влітку уникайте поїздок і відряджень. 
Сатурн і Нептун відзначилися і в особистому житті Козерогов! Можливі розбіжності з родичами, судові суперечки з-за спільних грошей, спадщини, однак приводу для занепокоєння немає - Козерогі зазвичай перемагають у таких справах. Особисті відносини, які склалися у вас до цього моменту, не можна продовжувати в їх нинішньому вигляді, нужно что-то міняти. Це не означає припинення відносин; раз змінюється ваше життя в цілому, зміни не можуть не торкнутися області почуттів. Ймовірно, що ваш партнер зараз переживає не кращі фінансові часи - подумайте, чим ви можете допомогти. 
ВОДОЛІЙ (21 січня - 19 лютого) 
2009 рік завершить багаторічний цикл трансформації. Грудень 2008 року приніс зміни у всі сфери життя Водолеев, які приєднуються до 2009 рік поновленими, окрилені та повними творчих сил. Водолеев чекає переорієнтація соціального спрямування, і ви можете стати політиком або ідеологом нового типу; можете очолити великий колектив і отримати дохід від роботи в асоціації; у вас може з'явитися заступництво дуже впливового особи або допомога авторитетних друзів. Водолій отримають можливість заробляти гроші новим, незвичайним способом. Звичайно, поки продовжується протистояння Сатурна і Нептуна, що розташувався у вашому знакові, труднощів не уникнути, але торкатися вони будуть, в основному, особистого життя Водолеев. 
У листопаді-грудні 2008 року вже відбулися якісь сприятливі зміни у вашій кар'єрі, і в 2009 році вам залишається дотримуватися заданого курсу, підтримувати і розвивати намічені плани. Березень і листопад - найкращий час для укладення нових прибуткових контрактів. У цей час з'явиться можливість переробити всі справи і підігнати всі хвости - ентузіазму та енергії вистачить на все. Серйозні труднощі можуть виникнути в кінці серпня, під час протистояння Марса і Юпітера. 
2009 рік в особистому житті Водолеев - рік перемог, звершень і, на жаль, непереборних перешкод. З одного боку, навіть самі робкіе з Водолеев активно завойовують увагу предмету кохання, спритно доглядають і стають спокусливим, так що несуть в собі заряд пристрасті й оптимізму. З іншого боку, конфлікт Марса і Юпітера додає Водолеям невластивих їм брутальність, нестриманість, нетерпляче, схильність до опрометчівим вчинків. Втім, вже восени все стане на свої місця, і ви зрозумієте, що ваш партнер давно готовий запропонувати вам саме те, що ви хочете - запропонувати або прийняти пропозицію руки і серця або на якийсь час залишити вас у спокої і дати можливість розібратися в почуттях. 
РИБИ (20 лютого - 20 березня) 
Минулий, 2008 рік зажадав від Риб невластивих їм твердості, рішучості. Приємний сюрприз - у 2009 році Риби знову можуть почати плисти за течією, яке неодмінно винесе їх прямо назустріч успіху і благополуччя. Що не варто пускати на самоплив - це власне здоров'я, неабияк потрепанное, коли в минулому році ви брали на себе важкі зобов'язання, багато працювали й відчували себе самотніми, незрозумілий. На щастя, все змінюється! У 2009 році Риби свідомо вибирають уедіненіе, спокій. Можливо, у Риб виявлять себе психологічні та парапсіхологіческіе здібності, медіумізм. Ви багато чого предчувствуете, вам сняться пророчі сни. 
У минулому році ви багато чого досягли в кар'єрі, і на початку 2009 року вам необхідно буде працювати над закріпленням отриманих знань і досягнень. Саме вдалий час для вас - лютий-березень, по два тижні до і після вашого дня народження. У вас з'являється бажання бути помітним; всі справи та починання в цей період будуть плідними. Однак період з березня по вересень може бути важким - не потрібно забувати, що господар Риб Нептун все ще конфліктує із Сатурном, що розташовуються секторі, що відповідає за кар'єрні досягнення Риб. На початку вересня все зміниться, і у Риб почнеться новий період ділових звершень. 
Приватне життя Риб цього року розвивається яскраво й стрімко. Одиноких Риб у лютому чекає доленосна зустріч. Обережність у романтичних справах варто дотримуватися в кінці червня й в середині серпня - буде багато непотрібних зустрічей, привабливих, але некорисних. Пізніше ви усвідомите, що це була порожня трата часу й сил. В кінці вересня вірогідний упоітельний, але скоротечний роман. Якщо ви вже зустріли свою долю восени минулого року, то весна 2009 року - відмінний час для укладення шлюбу, який обіцяє бути міцним, довготривалим, і, що не менш важливо, вигідним.

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайту

Архів записів

Copyright MyCorp © 2021