Чергову нараду 16 березня з службами виконкому та забудовниками, міський очільник Ірпеня почав, як завше емоційно, але не оригінально: — ,, Закон не виконується! 600 дітей не може потрапити в садочок. Ні копієчки немає, щоб ремонтувати медичне устаткування.
Практично закінчилась питна вода і не вирішено питання водовідведення, тому що Київ піднімає тарифи. Не вистачає 17 млн. грн. для виплати зарплати бюджетникам. 26 березня губернатору( з яких пір ми губернія?) треба прозвітувати скільки створено робочих місць, скільки побудовано дитячих садочків, створено додатково шкільних місць – тенденція народжуваності збільшується. Сьогодні напруга з газом, електроенергією, каналізацією та дорогами… Я хочу порадитись, можливо, сьогодні і не приймемо ніяких рішень,’’ — завершив голова міськради.
Ну що ж, на ці наївні, розраховані на дурнів, запитання «вічного керівника» ми можемо дати деякі відповіді.
Грошей катма, тому що ХТОСЬ, не вельмишановний, разом зі своїми прихвоснями, їх покрали! Не будемо повторюватися і нагадувати про роздані «своїм» сотні гектарів земель.
У 2011 році в бюджет міста, від пайової участі забудовників, при зданих 51 тисячі квадратних метрів житла, надійшло лише 2858 тис. грн. при розрахунку 7млн. В нинішньому році, на «подарованих» громадських землях, мають звести вже 60 тисяч метрів житла. Але договір на пайову участь складено тільки на 1 млн. грн. при розрахунку 8.5 млн. грн.
До того ж, дві третини забудовників не мають технічних умов, але будуються, на думку ,, всевідаючих’’ людей, під прикриттям міського голови.
А це також не малі кошти, які «пролітають» повз міську касу. Жодному забудовнику не надавались технічні умови для свердловин. А звідси і проблеми з водою, адже ж громадський водогін не «гумовий» і вже не витримує такої кількості «халявників».
А ще тому немає грошей, що левова частка тих копійок, які всупереч старанню місцевої влади, потрапляють у бюджет, іде на утримання бюрократичного апарату. За минулий рік, cередньомісячна виплата кожному із 178 міських чиновників, склала 6 тисяч гривень. Це на 35% більше ніж у попередньому році. І, навіть не сумнівайтеся, без жодних затримок. Це у два з половиною рази більше ніж отримують лікарі і вчителі – чим не райське життя за сприяння у розвалі і знищенні багатостраждального міського господарства. Для порівняння: вартість дитячого харчування за рік, не зважаючи на галопуючу інфляцію, збільшилася лише на 17%.,і то лише на папері, тому що на справді і того немає.
Так що, пане голово, якщо ще не будете знати де взяти гроші, ви, без зайвої скромності, звертайтеся до нас. Ми з радістю підкажемо куди поділися гроші.